menusearch
iran-electero.ir

اطلاعات عمومی - سه

افزایش سرعت کامپیوتر با تابش تراهرتز افزایش سرعت کامپیوتر با تابش تراهرتز دانشمندان به‌تازگی متوجه شده‌اند که تابش تراهرتز می‌تواند سلول‌های حافظه کامپیوتر را فوق‌العاده سریع‌تر از میدان مغناطیسی ریست کند.یکی از محدودیت‌های موجود در رایانه‌های شخصی، سرعت حافظه‌ی آن‌ها است. این موضوع زمانی به چشم می‌آید که تغییرات سلول‌های حافظه را نیز در نظر بگیریم که در حال حاضر ریست، شدن آن‌ها توسط میدان مغناطیسی صورت می‌گیرد. پنج شنبه سی ام دی ۹۵ خازن های متغییر خازن های متغییر اساس کار خازن متغیر برمبنای تغییر سطح مشترک صفحات خازن یا تغییر ضخامت دی الکتریک است ، ظرفیت یک خازن نسبت مستقیم با سطح مشترک دو صفحه ی خازن دارد . پنج شنبه سی ام دی ۹۵ مشخص کننده مصرف کوکائین با اثر انگشت مشخص کننده مصرف کوکائین با اثر انگشت محققان بریتانیایی یک آزمایش جدید اثرانگشت را طراحی کرده‌اند که می‌تواند مصرف کوکائین را شناسایی کند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، در این روش از انواع مختلف طیف‌سنجی جرمی برای بررسی بیمارانی که برای ترک مواد مخدر مراجعه کرده‌اند، استفاده شده است که می‌تواند مصرف ماده مخدر کوکائین و نه فقط لمس آن را تشخیص دهد.
یکشنبه نوزدهم دی ۹۵
حشرات ربات در عملیات جاسوسی حشرات ربات در عملیات جاسوسی به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر رون پولکاویچ و تیمش در آزمایشگاه تحقیقات ارتش آمریکا در مریلند یک جفت بال رباتیک کوچک به اندازه سه تا پنج سانتیمتر از جنس تیتانات زیرکنیوم سرب طراحی کرده‌اند که تحت فشار، بار الکتریکی تولید کرده یا می‌تواند تحت یک ولتاژ یا میدان الکتریکی اعمال شده، کشش ایجاد کند. شنبه هجدهم دی ۹۵ گوشی هوشمند GLX ماد (G6) گوشی هوشمند GLX ماد (G6) شرکت GLX گوشی پرچمدار جدید خود را از سری G روانه بازار می کند. این گوشی که G6 نام گذاری شده در حال حاضر با نصف قیمت پیش فروش می شود.
GLX اولین شرکت تولید گوشی ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1386 در خرمشهر آغاز کرد. این شرکت علاوه بر تولید گوشی های کلاسیک بومی، چند سالی است به تولید و مونتاژ گوشی های هوشمند اندرویدی می پردازد. گوشی های هوشمند تولیدی این شرکت علاوه بر داشتن کیفیت مناسب از قیمت های خوبی برخوردار است که توانسته سهم اندکی از بازار گوشی ایران را به دست آورد.
چهارشنبه بیست و ششم آبان ۹۵
شرکت سازنده