menusearch
iran-electero.ir

اطلاعات عمومی - چهار

گوشی هوشمند GLX ماد (G6) گوشی هوشمند GLX ماد (G6) شرکت GLX گوشی پرچمدار جدید خود را از سری G روانه بازار می کند. این گوشی که G6 نام گذاری شده در حال حاضر با نصف قیمت پیش فروش می شود.
GLX اولین شرکت تولید گوشی ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1386 در خرمشهر آغاز کرد. این شرکت علاوه بر تولید گوشی های کلاسیک بومی، چند سالی است به تولید و مونتاژ گوشی های هوشمند اندرویدی می پردازد. گوشی های هوشمند تولیدی این شرکت علاوه بر داشتن کیفیت مناسب از قیمت های خوبی برخوردار است که توانسته سهم اندکی از بازار گوشی ایران را به دست آورد.
چهارشنبه بیست و ششم آبان ۹۵
 جی ال ایکس (GLX) جی ال ایکس (GLX) جی ال ایکس شرکت تولید کننده گوشی های هوشمند ایرانی می باشد.
این شرکت نسبت به دیگر شرکت های تلفن همراه ایرانی موفق تر بوده و در گوشی های هوشمند خود از تکنولوژی های مدرن استفاده کرده است.
شرکت جی ال ایکس در زراحی و ساخت گوشی های خود سعی کرده که بتواند رضایت کاربران را جلب کند که با نظر سنجی ها انجام شده نتیجه میگیریم که در کارش موفق بوده تا این جای کار.
سه شنبه بیست و پنجم آبان ۹۵
ربات پیشرفته آسیمو ربات پیشرفته آسیمو آیا رباتی می خواهید که شامتان را بپزد، تکالیف شما را انجام دهد، خانه تان را تمیز کند و خوارو بار مورد نیازتان را بخرد؟ هم اکنون رباتها کارهایی را انجام می دهند که ما انسانها نمی خواهیم انجام بدهیم، یا حقیقتاً نمی توانیم مثل همکاران رباتمان انجام دهیم. در کارخانه های سراسر جهان، دست های رباتی بی جان خودروها را مونتاژ می کنند، با ظرافت آب نبات ها را در جعبه هایشان قرار می دهند و همه جور کارهای خسته کننده را انجام می دهند. حتی یک مشت ربات در بازار هستند که تنها کارشان جاروزدن کف خانه یا کوتاه کردن چمن های شماست. جمعه چهاردهم آبان ۹۵  ربات پرنده که قطعاتش جدا میشود +فیلم ربات پرنده که قطعاتش جدا میشود +فیلم
ربات پرنده ای که قطعاتش جدا میشود بسیار جالب هستش

دوشنبه سوم آبان ۹۵
 ربات پرنده که شبیه پرنده ها پرواز میکند ربات پرنده که شبیه پرنده ها پرواز میکند
ربات پرنده که شبیه پرنده ها پرواز میکند
23
رباتی شبیه پرنده که می تواند مثل آن ها پرواز کند. این ربات تو