menusearch
iran-electero.ir

مدار های اردونیو مدار های AVR برنامه نویسی پروژه الکترونیک - دو

مدارsim900 | کنترل لوازم خانگی با sms مدارsim900 | کنترل لوازم خانگی با sms یکی از مشکلاتی که بیشتر ماها با اون درگیر هستیم کنترل لوازم خانگی در زمانی که خارج از خانه هستیم هست.
گاهی اوقات پی آمده که با خروج از خانه به متوجه شده ایم که باید یک وسیله برقی را خاموش میکردیم یا برعکس باید یک وسیله را روشن می کردیم و برای انجام اینکار باید به خانه برمی گشتیم.
و اگر مسافرت راه دور بودیم برگشت راحت نبود.
با این مدار sim900 خیلی راحت می توان تمامی واسایل برقی خانه را خاموش یا روشن کرد. مانند سیستم تهویه آکواریم و لوازم روشنایی.
پنج شنبه بیست و یکم دی ۹۶
مدار تایمر عکس مدار تایمر عکس این پروژه یک تایمر بر عکس با سون سگمنت است که ثانیه، دقیقه و ساعت را برعکس می شمارد .
led در 10 ثانیه آخر شمارش خاموش و روشن می شود.
یکشنبه دهم اردیبهشت ۹۶
پروژه شمارش ضربان قلب پروژه شمارش ضربان قلب پروژه نبض شمار یا ضربان سنج قلب وایرلس ، که براساس نور مادون قرمز انعکاس یافته ازگلبول های خون جاری در رگ ها کار می کند ، در این پروژه میکروکنترلر atmega8 مورد استفاده قرار گرفته و سنسور استفاده شده از نوع مادون قرمز می باشد. سه شنبه بیست و نهم فروردین ۹۶ درب بازکن کارتی با RFID درب بازکن کارتی با RFID کارکرد این مدار به این صورت است که میتواند با استفاده از کارت های مغناطیسی یک رله را در خروجی راه اندازی کند وقابلیت ثبت 10 کارت را دارا می باشد

این پروژه در اکثر سایت ها از جمله مداراتی است که باید بابت آن پول پرداخت کنید و ما در این کانال این پروژه را به صورت هدیه ای بابت حضورتان تقدیم می کنیم

این برنامه در محیط کدویژن و به زبان c نوشته شده و با استفاده از میکروکنترلر atmega8
شنبه هجدهم دی ۹۵