ایران الکترو - محتوای الکترونیک | iran electero

ماژول تایمر yyc-2 ماژول تایمر yyc-2 ماژول تایمر چندکاره yyc-2
این ماژول یک انتخاب مناسب برای استفاده در بسیاری از کار ها میباشد که نیاز به زمان مشخص برای فعالیت دارند
جمعه هجدهم فروردین ۹۶
دانلود Internet Download Manager 6.27 Build 3 Final دانلود Internet Download Manager 6.27 Build 3 Final نسخه جدید نرم افزار دانلود منیجر IDM در نسخه 6٫27 خود تغییرات اساسی را در پی داشته است. پشتیبانی از آدرس های اینترنتی IPV6، بهبود صفحه اطلاعات شروع دانلود، رفع مشکل فریز شدن دانلود منیجر در هنگام ذخیره سازی در شبکه و برطرف کردن باگ های استفاده از نرم افزار در فایرفایکس و اینترنت اکسپلورر را می توان چندی از این تغییرات مهم دانست. یکشنبه دهم بهمن ۹۵ دیتاشیت سنسور MQ2 دیتاشیت سنسور MQ2 MQ2 یک سنسور گاز حساس به LGP , بوتان ، پروپان ، متان ، الکل ، هیدروژن و دود است. از این سنسور در دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز و تشخیص آتش سوزی در مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود. جمعه هشتم بهمن ۹۵ سون سگمنت7segment سون سگمنت7segment سون سگمنت یک قطعه الکتریکی است که از 7 یا 8 که در آرایش 8 قرار گرفته اند تشکیل شده است و در 2 نوع کاتد مشترک و آند مشترک وجود دارد.
در نوع کاتد مشترک تمام پایه های کاتد LED ها به هم متصل شده و یک خروجی را تشکیل میدهند. در نوع آند مشترک پایه های آند یک خروجی مشترک دارند.
جمعه یکم بهمن ۹۵
خازن های متغییر خازن های متغییر اساس کار خازن متغیر برمبنای تغییر سطح مشترک صفحات خازن یا تغییر ضخامت دی الکتریک است ، ظرفیت یک خازن نسبت مستقیم با سطح مشترک دو صفحه ی خازن دارد . پنج شنبه سی ام دی ۹۵
شرکت سازنده