پشتیبانی

ایران الکترو - محتوای الکترونیک | iran electero

ربات انسان نمای سورنا ربات انسان نمای سورنا ربات انسان نمای ‘ سورنا 3 ‘ که نخستین و پیشرفته ترین ربات انسان نمای کشور و یکی از هفت ربات برتر انسان نمای جهان است.این ربات که محصول دانشگاه تهران و یکی ازهفت ربات انسان نمای برترجهان است با قدی برابر 190 سانتیمتر و وزنی حدود 98 کیلوگرم در زمره ربات های انسان نما با اندازه واقعی انسان بالغ قرار دارد. دوشنبه بیست و هفتم دی ۹۵ برد برد چیست؟+عکس برد برد چیست؟+عکس بردبورد یک برد سوراخدار است که برای ساخت نمونه اولیه و آزمایشی مدار ها مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر افرادی که به نوعی با پروژه های الکترونیک سروکار دارند دست کم یکبار از این وسیله استفاده کرده اند. دوشنبه بیست و هفتم دی ۹۵ آموزش کار با اسیلوسکوپ + فیلم آموزش کار با اسیلوسکوپ + فیلم اسیلوسکوپ وسیله اندازه گیری است، که کار آن نمایش ولتاژ بر حسب زمان است. این دستگاه بیشتر توسط دانشجویان رشته برق الکترونیک و مخابرات مورد استفاده قرار می گیرد و یا توسط افرادی که به نوعی با برق سروکار دارند. اسیلوسکوپ ها قابلیت این را دارند که دو یا چند شکل موج ولتاژ در واحد زمان را به طور همزمان روی صفحه اسیلوسکوپ نمایش دهند. همچنین این قابلیت را دارند که یک شکل موج ولتاژ را برحسب دیگری نمایش دهند. به این مد لیساژور یا X-Y می گویند. جمعه نوزدهم آذر ۹۵ ماژول سیگنال ژنراتور AD9850 ماژول سیگنال ژنراتور AD9850 این ماژول می تواند خروجی های سینوسی و مربعی تولید کند. دارای دو خروجی سینوسی و دو خروجی مربعی است. فرکانس شکل موج سینوسی بین صفر تا 40 مگاهرتز بوده و فرکانس شکل موج مربعی بین صفر تا 1 مگاهرتز است. فرکانس تولیدی بعد از حدود 20 تا 30 مگاهرتز هارمونیک های فرکانسی کمی افزایش می یایند. پنج شنبه هجدهم آذر ۹۵  جی ال ایکس (GLX) جی ال ایکس (GLX) جی ال ایکس شرکت تولید کننده گوشی های هوشمند ایرانی می باشد.
این شرکت نسبت به دیگر شرکت های تلفن همراه ایرانی موفق تر بوده و در گوشی های هوشمند خود از تکنولوژی های مدرن استفاده کرده است.
شرکت جی ال ایکس در زراحی و ساخت گوشی های خود سعی کرده که بتواند رضایت کاربران را جلب کند که با نظر سنجی ها انجام شده نتیجه میگیریم که در کارش موفق بوده تا این جای کار.
سه شنبه بیست و پنجم آبان ۹۵
شرکت سازنده