menusearch
iran-electero.ir

ایران الکترو - محتوای الکترونیک | iran electero

را اندازی موتور براشلس توسط AVR را اندازی موتور براشلس توسط AVR در این پروژه ما به راه اندازی موتور براشلس می پر دازیم شنبه دوازدهم اسفند ۹۶ سیستم ابدهی خودکار به باغچه و گلدان سیستم ابدهی خودکار به باغچه و گلدان در این پروژه با استفاده از میکرو کنترولر AVR و سنسور رطوبت خاک (YL69) این سیستم را راه اندازی کرده ایم دوشنبه هفتم اسفند ۹۶ شمارنده صعودی و نزولی و تایمر با سون سگمنت شمارنده صعودی و نزولی و تایمر با سون سگمنت در این مدار با استفاده از سون سگمنت و میکرو کنترلر یک مدار چند کاره را خلق کرده ایم مداری که هم شمارنده صعودی و نزولی است و هم تایمر دوشنبه هفتم اسفند ۹۶ دانلود و آموزش نرم افزار فایل زیلا file zilla دانلود و آموزش نرم افزار فایل زیلا file zilla کنترل پنل های هاست دارای محدودیت هایی می باشد که از آپلود کردن یکسری فایل ها جلو گیری می کند.
از جمله این محدودیت ها حجم آپلود به اندازه ۲۰ مگابایت می باشد . برای آپلود فایل هایی با حجم بالاتر می توانید از نرم افزارهای اف تی پی مانند فایل زیلا استفاده کنيد .
دوشنبه سی ام بهمن ۹۶
مجله نویز مجله نویز مجله نویز با هدف آشنا کردن علاقمندان، دانشجویان و متخصصین برق و الکترونیک با علوم نوین و کاربردی مطرح در جهان کار خود را از شهریور ۱۳۸۹ آغاز کرده است. تمرکز اصلی مجله نویــز بر ارائه آموزش های کاربردی و تخصصی علوم و همچنین معرفی مباحث نوین علمی می باشد. جمعه بیستم بهمن ۹۶
شرکت سازنده