menusearch
iran-electero.ir

ایران الکترو - محتوای الکترونیک | iran electero

شمارنده انسان شمارنده انسان در این مدار از دو سنسور گیرنده و فرستنده استفاده شده است یک فرستنده و پیرنده برای افزایش اعداد (ورود انسان) و یک گیرنده و فرستنده برای کاهش اعداد(خروج افراد) با این دستگاه میتوان تعداد انسان های داخل فروشگاه و خانه و ... را کنترول کرد
زبان برنامه نویسی ان نیز به زبان بیسیک می باشد
شنبه چهاردهم بهمن ۹۶
نحوه ی کوچک کردن فایل های HTML , Js , css نحوه ی کوچک کردن فایل های HTML , Js , css یکی از ملاک های گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر برای ارزش و امتیاز گذاری سایت ها میزان سرعت بارگذاری آن ها می باشد.
سرعت بارگذاری در اولین بازدید،باعث جلب نظر بیشتر بازدید کنندگان می شود. اگر بارگذاری سایت شما ،‌ مدت زمان زیادی طول بکشد، بازدید کننده دیگر تلاشی نمیکند برای باز کردن سایت شما.
جمعه بیست و نهم دی ۹۶
استفاده از پاور کامپیوتر به عنوان منبع تغذیه استفاده از پاور کامپیوتر به عنوان منبع تغذیه با تبدیل پاور کامپیوتر به منبع تغذیه می توان یک منبع تغذیه با چند ولتاز مختلف در اختیار داشت.
لطفا ادامه متن را مشاهده کنید.
پنج شنبه بیست و یکم دی ۹۶
مدارsim900 | کنترل لوازم خانگی با sms مدارsim900 | کنترل لوازم خانگی با sms یکی از مشکلاتی که بیشتر ماها با اون درگیر هستیم کنترل لوازم خانگی در زمانی که خارج از خانه هستیم هست.
گاهی اوقات پی آمده که با خروج از خانه به متوجه شده ایم که باید یک وسیله برقی را خاموش میکردیم یا برعکس باید یک وسیله را روشن می کردیم و برای انجام اینکار باید به خانه برمی گشتیم.
و اگر مسافرت راه دور بودیم برگشت راحت نبود.
با این مدار sim900 خیلی راحت می توان تمامی واسایل برقی خانه را خاموش یا روشن کرد. مانند سیستم تهویه آکواریم و لوازم روشنایی.
پنج شنبه بیست و یکم دی ۹۶
جعبه فیوز خودرو رانا جعبه فیوز خودرو رانا گاهی یکی از سیستم های الکتریکی خودرو کار نمی کند مانند:(بوق ,برف پاکن,چراغهای ماشین ,برق پشت صفحه آمپر,کار نکردن ضبط ماشین و غیره….)
و گاهی برق کلی ماشین قطع می شود.
برای رفع این مشکلات حتما احتیاج به مشخصات جعبه فیوز خودرو ها می شود.
چهارشنبه بیستم دی ۹۶
شرکت سازنده