menusearch
iran-electero.ir

مطالب آموزشی

اموزش تصویری تبدیل پاور کامپیوتر به منبع تغذیه اموزش تصویری تبدیل پاور کامپیوتر به منبع تغذیه ما در این پست قصد داریم به شما اموزش تصویری تبدیل پاور کامپیوتر قدیمی و یا بلا استفاده را به شما اموزش دهیم پنج شنبه بیست و پنجم مرداد ۹۷ استفاده از پاور کامپیوتر به عنوان منبع تغذیه استفاده از پاور کامپیوتر به عنوان منبع تغذیه با تبدیل پاور کامپیوتر به منبع تغذیه می توان یک منبع تغذیه با چند ولتاز مختلف در اختیار داشت.
لطفا ادامه متن را مشاهده کنید.
پنج شنبه بیست و یکم دی ۹۶
معرفی خازن های الکترولیتی معرفی خازن های الکترولیتی
این نوع خازن‌های معمولاً در رنج میکروفاراد هستند . خازنهای الکترولیتی همان خازن‌های ثابت هستند اما اندازه و ظرفیتشان از خازن‌های ثابت بزرگتر است. نام دیگر این خازن‌ها، شیمیایی است. علت نامیدن آنها به این نام این است که دی‌الکتریک این خازن‌ها را به نوعی مواد شیمیایی آغشته می‌کنند که در عمل ، حالت یک کاتالیزور را دارا می‌باشند. و باعث بالا رفتن ظرفیت خازن می‌شوند . برخلاف خازن‌های عدسی ، این خازن‌ها دارای قطب یا پایه مثبت و منفی می‌باشند. روی بدنه خازن کنار پایه منفی، علامت – نوشته شده است. مقدار واقعی ظرفیت و ولتاژ قابل تحمل آنها نیز روی بدنه درج شده است .خازن های الکترولیتی در دو نوع آلومینیومی و تانتالیومی ساخته می شوند .
پنج شنبه سی ام دی ۹۵
 چیدمان سنسور های ربات مسیریاب چیدمان سنسور های ربات مسیریاب ربات مسیریاب باید بروی یک سطح سفید که یک خط مشکی برروی آن کشیده شده یا بلعکس حرکت کند وبه هر کجا خط مشکی میرود ربات هم برود.در این میان ممکن است بریدگی های به عرض کوچک ویا مسیرهای با زاوریه 90 درجه و مسیرهای بشکل دایره و شیب دار و مانع دار وجودداشته باشد.که ربات باید این مسیرها را هم تشخیص داده و به مسیر خود ادامه دهد. ما با استفاده از الگوریتم و برنامه نویسی که برای ربات انجام می دهیم، نحوه حرکت ربات را تعریف می کنیم. چهارشنبه بیست و چهارم آذر ۹۵ جعبه فیوز سمند جعبه فیوز سمند سیستم برق خودرو سمند با جعبه فیوز مدیریت میشود که هر فیوز وظیفه بخش یا بخشهایی را بر عهده دارد که کنترل جریان برق خودرو را انجام میدهد .
سیستم برق خودرو سمند تقریبا به صورت کامپیوتری عمل میکند که البته در سمند معمولی نقص هایی هم دارد.
جمعه نوزدهم آذر ۹۵