پشتیبانی

مدار های عملی با AVR

را اندازی موتور براشلس توسط AVR را اندازی موتور براشلس توسط AVR در این پروژه ما به راه اندازی موتور براشلس می پر دازیم شنبه دوازدهم اسفند ۹۶ سیستم ابدهی خودکار به باغچه و گلدان سیستم ابدهی خودکار به باغچه و گلدان در این پروژه با استفاده از میکرو کنترولر AVR و سنسور رطوبت خاک (YL69) این سیستم را راه اندازی کرده ایم دوشنبه هفتم اسفند ۹۶ شمارنده صعودی و نزولی و تایمر با سون سگمنت شمارنده صعودی و نزولی و تایمر با سون سگمنت در این مدار با استفاده از سون سگمنت و میکرو کنترلر یک مدار چند کاره را خلق کرده ایم مداری که هم شمارنده صعودی و نزولی است و هم تایمر دوشنبه هفتم اسفند ۹۶ شمارنده انسان شمارنده انسان در این مدار از دو سنسور گیرنده و فرستنده استفاده شده است یک فرستنده و پیرنده برای افزایش اعداد (ورود انسان) و یک گیرنده و فرستنده برای کاهش اعداد(خروج افراد) با این دستگاه میتوان تعداد انسان های داخل فروشگاه و خانه و ... را کنترول کرد
زبان برنامه نویسی ان نیز به زبان بیسیک می باشد
شنبه چهاردهم بهمن ۹۶
مدارsim900 | کنترل لوازم خانگی با sms مدارsim900 | کنترل لوازم خانگی با sms یکی از مشکلاتی که بیشتر ماها با اون درگیر هستیم کنترل لوازم خانگی در زمانی که خارج از خانه هستیم هست.
گاهی اوقات پی آمده که با خروج از خانه به متوجه شده ایم که باید یک وسیله برقی را خاموش میکردیم یا برعکس باید یک وسیله را روشن می کردیم و برای انجام اینکار باید به خانه برمی گشتیم.
و اگر مسافرت راه دور بودیم برگشت راحت نبود.
با این مدار sim900 خیلی راحت می توان تمامی واسایل برقی خانه را خاموش یا روشن کرد. مانند سیستم تهویه آکواریم و لوازم روشنایی.
پنج شنبه بیست و یکم دی ۹۶
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز