menusearch
iran-electero.ir

ایران الکترو - محتوای الکترونیک | iran electero

آیفون های تصویری فونیکس آیفون های تصویری فونیکس آیفون های تصویری فونیکس
محصولی از کشور ایران با بهره گیری از تکنولوژی ژاپن و تنوع محصولات با در نظر گرفتن سلیقه ها و بودجه های مختلف.
پنج شنبه بیست و ششم اردیبهشت ۹۸
فروش و نصب آنتن مرکزی فروش و نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی توسط تکنسین های متخصص ایران الکترو با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت به همراه 1 سال گارانتی. دوشنبه ششم اسفند ۹۷ کنترل رله توسط Sim800 (اردونیو) کنترل رله توسط Sim800 (اردونیو) ارتباط از راه دور، يکي از قابليت هاي کلیدی و کاربردی براي طراحان الکترونيک به حساب مي آيد. حال آنکه يک مهندس طراح با افزودن برد راه انداز SIM800 به دستگاه طراحي شده خود اين قابليت حياتي را در اختيار مي گيرد. برد راه انداز SIM800 در حقيقت يک تلفن همراه هوشمند است که فرمان هاي مختلف و متنوع دستگاه های طراحي شده را به درستي دريافت و ارسال مي نمايد و از سوي ديگر پاسخ های مربوطه را نيز از دستگاه يا کاربر انساني دريافت کرده و به دستگاه هاي طراحي شده تحويل مي دهد. جمعه نوزدهم بهمن ۹۷ فروش و نصب دستگاه کنترل تردد فروش و نصب دستگاه کنترل تردد سیستم های کنترل تردد و حضور غیاب امروزه بسیار کارامد شده است.
شرکت های زیادی در این حوزه فعالیت دارند.دستگاه های کنترل تردد انواع مختلفی دارند که با توجه به کارایی هایشان مورد مصرف قرار میگیرند.
سه شنبه شانزدهم بهمن ۹۷
فروش و نصب آیفون های تصویری سیماران فروش و نصب آیفون های تصویری سیماران با گذشت زمان آیفون های صوتی جای خود را به آیفون های تصویری داده اند.
شرکت ایران الکترو یکی از فروشنده های محصولات آیفون های تصویری سیماران است که در طول سابقه کاری خود موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است و توانسته با تکنسین های مجرب و متخصص رضات مشتریان خود را جلب کند.
دوشنبه پانزدهم بهمن ۹۷
شرکت سازنده