menusearch
iran-electero.ir

افزونه Yoast Seo برای افزایش سئو سایت

۱۳۹۶/۹/۲۸ سه شنبه
(0)
(0)
افزونه Yoast Seo برای افزایش سئو سایت
افزونه Yoast Seo برای افزایش سئو سایت

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد. این عبارت به معنای بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجوگر نظیر گوگل می باشد. حال که بیشتر ترافیک ورودی به سایت ها از طریق موتورهای صورت می گیرد، اهمیت سئو افزایش پیدا می کند. به همین دلیل سئو یک فرآیند اجتناب ناپذیر برای هر وبسایتی می باشد. افزونه Yoast SEO که از بهترین و استانداردترین افزونه ها برای سئو وبسایت وردپرسی شما می باشد، از مزایای زیر برخوردار است:

مزایای افزونه Yoast SEO

  • رایگان است. بله جالب است بدانید که این افزونه قدرتمند به صورت رایگان از طریق بخش افزونه های وردپرس در دسترس کاربران می باشد. علاوه بر نسخه رایگان، نسخه Premium این افزونه نیز وجود دارد که قابلیت های بیشتری به شما ارائه می دهد اما برای یک سایت نوپا، که هزینه کردن برایش ممکن است ریسک باشد، همین نسخه رایگان Yoast SEO کافی می باشد.

  • Sitemap اگر تا به حال به مسافرت های خارج از شهر خود رفته باشید، حتما متوجه این خواهید شد که در صورتی که نقشه با خود داشته باشید چقدر ممکن است سفر بهتر و لذت بخش تری داشته باشید. گاها ممکن است بعلت آشنا نبودن به مسیر به جایی سفر نکنید! این کاری است که روبوت های جستجوگر انجام می دهند. به وبسایت شما می آیند و دنبال نقشه می گردند تا راهشان را پیدا کنند. Yoast SEO برای آنها این نقشه را آماده می کند.

  • با جدیدترین الگوریتم های گوگل بروزرسانی می شود. گوگل به عنوان برترین موتور جستجوی جهان هرازگاهی تصمیم به تغییر الگوریتم نتایج جستجو می گیرد. با این کار ممکن است وبسایتی که